| 4K кадри без компромиси |
| Лек джобен дрон |
| До 31 минути полет |
| GPS връщане за спокойствие |
| Места за получаване | безплатно | 30. 4. при Вас |
| Доставка до адрес | безплатно | 30. 4. при Вас |
Дрон с камера – 4K видео резолюция, максимална резолюция на снимките 12 Mpx, обхват на предаване 4000 м, макс. скорост 58 км/ч, време на работа 31 мин, GPS
Уловете приключенията си от голяма височина с помощта на мощния дрон POTENSIC Atom SE 4K, който тежи по-малко от 249 грама и е невероятно лек. Неговата компактна конструкция ви позволява да го вземете със себе си на път, тъй като благодарение на малките си размери и ниско тегло се побира без проблем в джоба ви. В опаковката на дрона ще намерите дистанционно управление, което работи на честота 2,4 GHz. Просто поставете мобилния си телефон в него и свържете предоставения кабел и можете да се отправите на приключенско пътешествие. Не пропускайте нито една възможност да направите зашеметяващи въздушни кадри!
Дистанционното управление има обхват до 4 километра. Дронът е оборудван със забележителна 4K камера със сензор Sony CMOS, която осигурява изключителни кадри. Може да прави снимки с качество 12 мегапиксела и да записва видео в 4K резолюция при кадрова честота 30 fps. Благодарение на 118° FOV и вертикалния ъгъл на камерата в диапазона от +20° до –90°, можете да уловите още повече спиращи дъха сцени. Дронът е оборудван с две акумулаторни батерии с капацитет 2500 mAh, които му позволяват да издържи във въздуха 31 минути с едно зареждане. Неговата максимална скорост е 57,6 км/ч и може да ускори от нула до 16 м/с само за 2,8 секунди.
Освен това дронът е оборудван с интелигентна GPS навигация, която му позволява автономно да се връща у дома, да ви следва чрез функцията Follow Me, да лети в кръг или да навигира до предварително зададена точка на интерес. Неговата безопасност е гарантирана от висока мощност и пета степен на устойчивост на вятър. При този дрон е налично излитане/кацане с един бутон! Просто натиснете бутона „излитане“ в приложението, дронът ще се издигне на височина около 1 метър и ще остане там, след което можете да се насладите на полета. Режимът за начинаещи също ще ви помогне да го управлявате в безопасен диапазон и можете да тренирате, за да станете напреднал пилот.
Характеристики:
| Захранване и батерия | |
| Време за зареждане | 1,3 часа |
|---|---|
| Максимално време за полет | 64 мин |
| Комуникация | |
| Обхват | 10000 м |
| Конструкция, материал и цвят | |
| Максимална разделителна способност на видеото | 4K UHD |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 58 мм |
| Размери ширина | 300 мм |
| Размер дълбочина | 242 мм |
| Тегло | 249 г |
| Други | |
| Максимална скорост на полета | 38 km/h |
| Максимална височина на полета | 120 m |
| EASA Подкатегории | A1 |