| Точни щрихи без зареждане |
| Живи цветове без паралакс |
| Осем преки пътища за по-бързо творчество |
| Рисувайте и чрез USB-C |
| Места за получаване | безплатно | 4. 5. при Вас |
| Доставка до адрес | безплатно | 4. 5. при Вас |
Графичен таблет 11,6" IPS дисплей, 1920×1080, активна площ 263×148 мм, 16384 нива на натиск, разделителна способност на сензорния слой 5080 lpi, Adobe RGB 97 %
Новото поколение започва да пише следващата глава. Графичният таблет от серията Artist (3-то поколение) е проектиран да ви подкрепи в осъществяването на вашите мечти и да ви даде смелост да изразите истинското си аз. Новият Artist 12 (3-то поколение) е многофункционален, предлага се в няколко цвята и с подобрения за напълно нови изживявания. Благодарение на новата технология на стилуса с чип X4, той носи повече възможности за вашето вдъхновение.
Ключови параметри:
Стилус с интелигентен чип
По-чувствителен, по-реалистичен и по-издръжлив. Стилусът без батерия няма
нужда от зареждане, което ви позволява
часове непрекъснато рисуване. Благодарение
на 16384 нива на чувствителност на натиск,
лесно ще създавате щрихи с плавни преходи.
Писалката поддържа наклон до 60° за лесно
засенчване.
Пълно ламиниране
Благодарение на широкия цветови диапазон
(99% sRGB), новият Artist 12 (3-то поколение)
осигурява живо визуално изживяване с брилянтни цветове и фини детайли. Пълното
ламиниране на дисплея минимизира грешката
на паралакса и осигурява по-голяма точност
при рисуване със стилуса. Насладете се на
естествено изживяване при рисуване.
Универсални експресни бутони
Графичните таблети от серията Artist (3-то
поколение) са оборудвани с осем напълно
персонализируеми експресни бутона и двойка
интегрирани колелца X‑Dial, които служат за
бързо управление на най-често използваните
функции. Настройте клавишните комбинации
и функциите на колелцата (напр. мащабиране
на платното, промяна на размера на четката
или преместване на слоеве) според вашия
работен процес и увеличете
производителността си в любимата си
графична програма.
Превключване между дисплей и таблет с едно щракване за секунди
Натиснете и задръжте бутона за захранване
за 3 секунди, той ще мига последователно в синьо и оранжево. След изключване на екрана,
дисплеят ще се превключи в режим на таблет
за рисуване, което ви дава още една опция за
творчество.
Гъвкави двойни портове
Двойни портове. Кабелът 3-в-1, който поддържа
HDMI трансфер на сигнал, позволява свързване
на Artist 12 към компютър. Пълнофункционалният
USB-C порт улеснява връзката с устройства
като компютри и телефони с операционна
система Android.
Широка съвместимост
Графичните таблети от серията Artist (3-то
поколение) са съвместими със системи Windows, Mac
OS X, Chrome OS, Linux и Android. Дайте зелена светлина на
креативността си с графичния таблет Artist 12
(3-то поколение). Artist 12 (3-то поколение)
поддържа популярни програми за цифрово
изкуство като Adobe Photoshop, Illustrator, SAI, CDR, GIMP, Krita,
MediBang и др.
Технически параметри:
| Графичен таблет | |
| Технология | Електромагнитна индукция |
|---|---|
| Активна площ широчина | 263,23 мм |
| Активна площ височина | 148,07 мм |
| Нива на налягането | 16384 |
| Разделителна способност на сензорния слой | 5080 |
| Точност | 0,5 мм |
| Брой на регулируемите бутони | 8 |
| Безжична връзка | Не |
| Интерфейс | USB-C |
| Операционна система | |
| Съвместимост с операционната система | Android, Microsoft Windows, macOS |
| Дисплей | |
| Диагонал на дисплея | 11,6 " |
| Резолюция на дисплея | 1920x1080 Full HD |
| Технология на дисплея | IPS |
| Контрастно съотношение | 1000:1 |
| Ъгъл на видимост | 178 ° |
| Цветова гама Adobe RGB | 97 % |
| Цветова гама NTSC | 90 % |
| Цветова гама sRGB | 127 % |
| Дисплей | Да |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 209 мм |
| Размери ширина | 346,2 мм |
| Размер дълбочина | 12 мм |