| Операционна система | |
| Операционна система | Windows |
|---|---|
| Дисплей | |
| Резолюция на дисплея | 1366x768 |
| Захранване и батерия | |
| Системен конектор | microUSB |
| Поддръжка на OTG USB | Да |
| Комуникация | |
| Поддържа две SIM карти | Не |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 171 мм |
| Размери ширина | 262,5 мм |
| Размер дълбочина | 9,7 мм |
| Тегло | 580 г |