| Операционна система | |
| Операционна система | BlackBerry 10 |
|---|---|
| Дисплей | |
| Диагонал на дисплея | 2,5 " |
| Резолюция на дисплея | 320x240 |
| Памет | |
| Слот за карта с памет | Да |
| Комуникация | |
| Аудио 3,5 мм жак | Не |
| GPS за навигация | Да |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 114 мм |
| Размери ширина | 66 мм |
| Размер дълбочина | 14 мм |
| Тегло | 134 г |