| Защитава устройствата при прекъсване |
| Превключване на батерия за 2–6 ms |
| Резервно захранване до 30 минути |
| LCD дисплей за лесен преглед## |
| Места за получаване | 12,79 € | 7. 7. при Вас |
| Доставка до адрес | 18,29 € | 8. 7. при Вас |
Резервно захранване UPS Green Cell 2000VA 1200W с LCD дисплей, 4× Schuko + 1× IEC, модифицирана синусоида, бързо превключване на захранването 2–6 ms
UPS устройството Green Cell осигурява
пълна защита за всички свързани
устройства по време на прекъсване на
захранването и пикове на
напрежението. С него можете безопасно
да запазите работата си и безопасно да
изключите устройството.
Резервното захранване Green Cell UPS Power Proof е много качествено и надеждно устройство,
което е предназначено за 2–4
устройства. Този източник е произведен
така, че да осигурява стабилно
захранване в случай на прекъсване на
електрическата енергия, което е особено полезно за устройства,
които са чувствителни към прекъсвания, като
компютри и други дигитални
устройства.
Чрез използването на най-новата
технология е постигнато максимално
кратко време за превключване на UPS в режим на захранване от батерия. Това
превключване отнема 2–6
милисекунди, а времето за резервно
захранване е до 30 мин в зависимост от
натоварването.
Оригиналният софтуер осигурява цялостно
управление на UPS от компютър. Приложението
гарантира лесна и интуитивна работа без
никакви проблеми. ИЗТЕГЛЕТЕ ОТТУК.
Полезни функции на резервното захранване:
Предимства при използването на този
източник:
Технически спецификации:
| Тип аксесоар | |
| Тип | Непрекъсваеми захранвания (UPS) |
|---|---|
| Захранване и батерия | |
| Номинална мощност | 1200 W |
| Максимална мощност | 1200 W |
| Номинално напрежение | 220 V |
| Изходна синусоида | модифициран |
| Максимално време за зареждане | 8 h |
| Максимално време за архивиране | 20 min. |
| Комуникация | |
| Изходи | AC (230V), IEC |
| Брой изходни AC контакти | 4 |
| Максимален брой устройства | 4 |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 158 мм |
| Размери ширина | 380 мм |
| Размер дълбочина | 198 мм |
| Тегло | 11500 g |
| Други | |
| Функции за безопасност | Защита от претоварване |