| 4K запис отпред и отзад |
| Сигурност на маршрута благодарение на GPS |
| Ясна картина дори през нощта |
| ADAS следи за по-безопасно шофиране |
| Места за получаване | 8,59 € | 5. 6. при Вас |
| Доставка до адрес | 6,59 € | 5. 6. при Вас |
топ камера за кола, видеозапис с до 4K резолюция, вграден GPS, нощен режим 3D DNR + HDR, 5MPx сензор Sony, ADAS
Тази камера е следващият наследник на най-продаваната досега видеорегистраторна камера 70 Mai Dash Cam Pro. В сравнение със своя предшественик, тя се различава главно по вградения GPS модул и по-високата разделителна способност на записваното видео – 3840×2160 (Ultra HD). Точно както при 70 Mai Dash Cam Pro, 70Mai A800S включва системата ADAS (Advanced Driver Assistance Systems), която ви помага по време на шофиране с предупреждения за напускане на лентата и за сблъсък, помагайки ви да избегнете пътнотранспортно произшествие. Но най-важното е, че това е комплект от предна и задна камера.
Очи и отзад
Составена част от комплекта е и задната
камера 70mai RC06, благодарение на
която могат ясно да бъдат записани всички
важни детайли дори от задната част на
автомобила, за да се осигурят доказателства
например при инцидент или да се заснеме
пейзажът по време на вашето пътуване с кола.
Накратко, това е интелигентен помощник при
шофиране и безстрашен защитник при
паркиране.
Нощно виждане
Камерата A800S постига зашеметяващо видео и ясен, чист образ дори при лоши светлинни
условия с помощта на технологията 3D DNR (Dynamic
Noise Reduction), обектив с бленда F/1.8 и интелигентен алгоритъм, който значително
намалява шума в изображението и автоматично регулира баланса на
експозицията.
Повишена безопасност при шофиране с ADAS
A800S е нещо повече от надеждна бордова
камера. Когато стартирате двигателя, A800
автоматично започва да записва и активира
ADAS (Advanced Driver-Assistance System), която ви помага при
шофиране с предупреждения за напускане на
лентата, помагайки ви да избегнете
пътнотранспортно произшествие.
Защита на автомобила при паркиране Parking Surveillance Mode (достъпна само при използване на 70mai Hardware Kit за захранване на камерата, който не е включен в комплекта)
Интегриран GPS модул
Интегрираният GPS модул в бордовата камера
обработва данните по-ефективно и бързо. Той
функционира като точен бордов компютър и данните могат да се преглеждат в приложението 70mai. Данните включват: брой
километри, пробег, средна скорост,
максимална скорост, продължителност
и др.
Параметри:
| Дисплей | |
| Диагонал на дисплея | 3 " |
|---|---|
| Резолюция на камерата | 5 Mpx |
| Ъгъл на видимост | 139 ° |
| Памет | |
| Слот за карта с памет | Да |
| Захранване и батерия | |
| Капацитет на батерията | 500 mAh |
| Апертура на обектива | f/1.8 |
| Комуникация | |
| Видео озвучителна система | Да |
| Конструкция, материал и цвят | |
| Максимална поддържана разделителна способност | 3840px |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 59,8 мм |
| Размери ширина | 88,8 мм |
| Размер дълбочина | 36,3 мм |
| Тегло | 575 г |
| Други | |
| Други функции (автоматични камери) | автоматично включване след стартиране |
Добро съотношение цена-качество
Благодарим ви за прегледа и покупката. Хубав ден.
Здравейте, тогава или камерата е дефектна, или е лошо свързана, моля, свържете се с колегите на reklamace@sunnysoft.cz. Поздрави www.SUNNYSOFT.cz