| Ултратънък дизайн без компромиси |
| Производителността на A19 Pro лети |
| 512 GB за всичко |
| 48MP снимки дори вечер |
| Места за получаване | безплатно | 3. 6. при Вас |
| Доставка до адрес | безплатно | 3. 6. при Вас |
Apple iPhone Air предлага върхова производителност, елегантен ултратънък дизайн и усъвършенствани фотографски възможности в леко тяло, което няма да ви ограничава дори при целодневно ползване. Мощният чип A19 Pro, щедрата памет от 512 GB и 12 GB RAM осигуряват плавна работа дори на най-взискателните приложения, докато модерната свързаност 5G и поддръжката на eSIM ви позволяват да бъдете винаги бързо онлайн. Ако търсите стилен смартфон с максимална производителност и акцент върху мобилността, iPhone Air е идеалният избор.
Apple iPhone Air предлага върхова производителност, елегантен ултратънък дизайн и усъвършенствани фотографски възможности в леко тяло, което няма да ви ограничава дори при целодневно ползване. Мощният чип A19 Pro, щедрата памет от 512 GB и 12 GB RAM осигуряват плавна работа дори на най-взискателните приложения, докато модерната свързаност 5G и поддръжката на eSIM ви позволяват да бъдете винаги бързо онлайн. Ако търсите стилен смартфон с максимална производителност и акцент върху мобилността, iPhone Air е идеалният избор.
6,5” OLED дисплей с резолюция 2736 × 1206 пиксела и честота на опресняване до 120 Hz предлага остра картина, плавни анимации и удобно управление при работа, гледане на видео и игри. Благодарение на тънкия корпус с дебелина само 5,64 мм и ниското тегло от 165 г, телефонът е приятен за държане и лесен за пренасяне.
48Mpx основна Fusion камера позволява заснемането на детайлни кадри с висока резолюция без необходимост от допълнителни корекции, дори при лоши светлинни условия. Предната 18Mpx камера Center Stage автоматично се адаптира към композицията на кадъра и осигурява естествени групови снимки и качествени видеоразговори. Разбира се, наличен е и бутон за управление на камерата за бързо стартиране на заснемането на снимки или видео.

Батерията с капацитет 3149 mAh осигурява надеждна издръжливост за целия ден при нормална употреба. Поддръжката на бързо 35W зареждане и безжично зареждане 25 W позволява дозареждане на енергията за кратко време. Конструкцията със сертификат IP68 защитава устройството от вода и прах, така че можете да разчитате на телефона дори в по-взискателни условия.
Телефонът предлага пълно модерно оборудване, включително 5G, Wi-Fi, Bluetooth, NFC, GPS и USB-C конектор. Сигурното отключване чрез разпознаване на лице защитава вашите данни, докато системата iOS 26 осигурява интуитивно управление, висока сигурност и дългосрочна софтуерна поддръжка.
Дисплей
Производителност и памет
Камера
Свързаност и функции
Батерия и зареждане
Конструкция
| Операционна система | |
| Операционна система | iOS |
|---|---|
| Дисплей | |
| Диагонал на дисплея | 6,5 " |
| Резолюция на дисплея | 2736x1206 |
| Технология на дисплея | OLED |
| Памет | |
| Вградена памет | 512 GB |
| Оперативна памет | 12 GB |
| Слот за карта с памет | Не |
| Захранване и батерия | |
| Системен конектор | USB-C |
| Безжично зареждане | да вградено |
| Капацитет на батерията | 3149 mAh |
| Поддръжка на OTG USB | Да |
| Комуникация | |
| Поддържа две SIM карти | Да |
| NFC | Да |
| Аудио 3,5 мм жак | Не |
| GPS за навигация | Да |
| Поддържани мрежи | 5G, 4G, 3G |
| Конструкция, материал и цвят | |
| Повишена издръжливост на телефона | Не |
| Клавиатура с бутони | не |
| Шаси | алуминий |
| Цвят | син |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 156,2 мм |
| Размери ширина | 74,7 мм |
| Размер дълбочина | 5,64 мм |
| Тегло | 165 г |
| Други | |
| Моделна серия | Apple iPhone 17 Air |