| Капацитет 4400 mAh за работа |
| До 1200 цикъла на зареждане |
| Без мемори ефект, издържа по-дълго |
| 12 месеца гаранция на капацитета |
| Места за получаване | 4,99 € | 4. 6. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 4. 6. при Вас |
Батерия за лаптопи Lenovo ThinkPad E450/E455/E460/E465/T470p / ThinkPad Edge E450 i7–5500U, капацитет 4400 mAh, Li-Ion, производител: Cameron Sino Technology
Това е пълноценен и качествен заместител
на вашата оригинална батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, застава зад отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството, тя предоставя на потребителите
12-месечна гаранция за загуба на капацитет
на тази батерия.
Характеристики
Инструкции
Ръководството за потребителя можете да
намерите на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Lenovo:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Лаптопи |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 4400 mAh |
| Тип батерия | Li-Ion |
| Напрежение на батерията | 10,8 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 202 мм |
| Размери ширина | 110 мм |
| Размер дълбочина | 7 мм |
Здравейте, Гаранцията на тази батерия е само 12 месеца или стандартните 24 месеца? Благодаря ви. Поздрави Zdeněk Bakó
Здравейте, гаранционният срок на батерията е 24 месеца, но не покрива загубата на капацитет, причинена от нормална употреба.
Тези батерии са с гаранция срещу загуба на капацитет за 12 месеца. С уважение Chrudimský Karel www.SUNNYSOFT.cz