| Надеждна замяна без компромиси |
| Гаранция за капацитет цели 12 месеца |
| Издръжливост до 1200 цикъла |
| Без ефект на паметта при зареждане |
| Места за получаване | 4,99 € | 4. 6. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 4. 6. при Вас |
Батерия за Dell Latitude 7000, 7350, 2700mAh, блистер
Това е пълноценен и висококачествен
заместител на вашата оригинална батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, държи на отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството тя предоставя на потребителите
12-месечна гаранция за загуба на капацитет
на тази батерия.
Характеристики
Инструкции
Можете да намерите ръководството за
потребителя на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Dell:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Лаптопи |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 2700 mAh |
| Тип батерия | Li-Pol |
| Напрежение на батерията | 11,1 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 180 мм |
| Размери ширина | 111 мм |
| Размер дълбочина | 5 мм |