| Връща пълната мощност на часовника |
| До 1200 цикъла на зареждане |
| Без мемори ефект |
| 12 месеца гаранция за капацитета |
| Места за получаване | 4,99 € | 3. 6. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 3. 6. при Вас |
Резервна батерия за Garmin Vivoactive 3, капацитет 160mAh, Li-pol, производител: Cameron Sino Technology
Това е пълноценен и качествен заместител
на вашата оригинална батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, държи на отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството, тя предоставя на потребителите
12-месечна гаранция за загуба на капацитет
за тази батерия.
Характеристики
Инструкции
Ръководството за потребителя можете да
намерите на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Garmin:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Смартфони |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 160 mAh |
| Тип батерия | Li-Pol |
| Напрежение на батерията | 3,7 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 23 мм |
| Размери ширина | 21 мм |
| Размер дълбочина | 5 мм |
Батерията в часовника работи, има инструкции онлайн как да я смените, но е по-добре да се обърнете към експерт - просто намерете такъв.
мога ли да използвам батерията за моя часовник Garmin Vivoactive 4S?
Благодаря.
Здравейте, не, производителят изобщо не разполага с Vivoactive 4S в своята база данни. Поздрави www.SUNNYSOFT.cz