| Капацитет 2200 mAh за действие |
| До 1200 цикъла на зареждане |
| Без ефект на паметта |
| 12 месеца гаранция за капацитета |
| Места за получаване | 4,99 € | 15. 7. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 15. 7. при Вас |
Батерия за Garmin, 2200 mAh, блистер
Това е пълноценен и висококачествен
заместител на вашата оригинална батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, гарантира отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството, тя предоставя на потребителите
12-месечна гаранция срещу загуба на
капацитет за тази батерия.
Характеристики
Инструкция
Ръководството за потребителя можете да
намерите на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Garmin:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Фотоапарати и камери |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 2200 mAh |
| Тип батерия | Li-Ion |
| Напрежение на батерията | 3,7 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 53 мм |
| Размери ширина | 34 мм |
| Размер дълбочина | 11 мм |