| Надежден заместител на оригиналната батерия |
| До 1200 зарядни цикъла |
| Без мемори ефект |
| 12 месеца гаранция за капацитета |
| Места за получаване | 4,99 € | 15. 7. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 15. 7. при Вас |
Батерия за навигация Garmin Edge 130, капацитет 150 mAh, Li-Pol, производител: Cameron Sino Technology
Това е пълноценен и висококачествен
заместител на вашата оригинална батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, стои зад отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството, тя предоставя на потребителите
гаранция за загуба на капацитет на тази
батерия от 12 месеца.
Характеристики
Инструкции
Ръководството за употреба можете да
намерите на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Garmin:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | GPS и навигаиции |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 150 mAh |
| Тип батерия | Li-Pol |
| Напрежение на батерията | 3,7 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 30 мм |
| Размери ширина | 19 мм |
| Размер дълбочина | 3 мм |