| По-дълга издръжливост за MacBook |
| Лесна подмяна без платка |
| До 1200 цикъла на зареждане |
| 12 месеца гаранция за капацитета |
| Места за получаване | 8,59 € | 11. 6. при Вас |
| Доставка до адрес | 6,59 € | 11. 6. при Вас |
Батерия за Apple A2141, Apple Macbook Pro 16 2019, капацитет 8700 mAh, Li-Pol, производител: Cameron Sino Technology
При този тип батерия е извършена
оптимизация на свързващия кабел. След тази
оптимизация на кабела батерията може да
бъде заменена директно без демонтаж на
дънната платка. Оригиналният интерфейс
изисква премахване на дънната платка за
смяна на батерията.
Това е пълноценен и качествен заместител
на вашата оригинална батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, гарантира отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството, тя предоставя на потребителите
12-месечна гаранция за загуба на капацитет
на тази батерия.
Характеристики
Инструкции
Ръководството за потребителя можете да
намерите на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Apple:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Лаптопи |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 8700 mAh |
| Тип батерия | Li-Pol |
| Напрежение на батерията | 11,36 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 319 мм |
| Размери ширина | 99 мм |
| Размер дълбочина | 12 мм |