| Надеждна замяна на оригиналната батерия |
| Гаранция за капацитета цели 12 месеца |
| Без мемори ефект при зареждане |
| Издръжливост до 1200 цикъла |
| Места за получаване | 4,99 € | 3. 6. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 3. 6. при Вас |
Батерия за HP Spectre X360 13-Ap0000na, 3850 mAh, блистер
Това е пълноценен и качествен заместител
на оригиналната ви батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, застава зад отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството, тя предоставя на потребителите
12-месечна гаранция за загуба на капацитет
на тази батерия.
Характеристики
Инструкции
Ръководството за потребителя можете да
намерите на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Hp:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Лаптопи |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 3850 mAh |
| Тип батерия | Li-Pol |
| Напрежение на батерията | 15,4 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 282 мм |
| Размери ширина | 114 мм |
| Размер дълбочина | 5 мм |