| Дълга издръжливост 3900mAh |
| До 1200 цикъла на зареждане |
| Защита срещу презареждане и обратна полярност |
| Качествен заместител с гаранция |
| По поръчка |
|---|
| Ние ще предоставим продуктите въз основа на поръчката. Ще бъдете информирани за доставката, след като получите поръчката, или ни пишете. |
Батерия за телефони Nokia 3.4/5.4, капацитет 3900mAh, Li-Pol, производител: Cameron Sino Technology
Това е пълноценен и качествен заместител
на вашата оригинална батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, държи на отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството, тя предоставя на потребителите
12-месечна гаранция за загуба на капацитет
за тази батерия.
Характеристики
Инструкции
Можете да намерите ръководството за
потребителя на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Nokia:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Мобилни телефони и смартфони |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 3900 mAh |
| Тип батерия | Li-Pol |
| Напрежение на батерията | 3,9 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 80 мм |
| Размери ширина | 64 мм |
| Размер дълбочина | 5 мм |