| Дълъг живот 2600 mAh |
| До 1200 цикъла на зареждане |
| Без мемори ефект |
| 12 месеца гаранция за капацитета |
| Места за получаване | 4,99 € | 3. 6. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 3. 6. при Вас |
Батерия за избрани платежни терминали Landi, Ingenico, Newland, PAX и KIOSK, капацитет 2600mAh, Li-Ion, производител: Cameron Sino Technology
Това е пълноценен и качествен заместител
на вашата оригинална батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, стои зад отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството, тя предоставя на потребителите
12-месечна гаранция за загуба на капацитет
на тази батерия.
Характеристики
Инструкции
Ръководството за употреба ще намерите на тази страница.
Параметри
Съвместимост
Ingenico:
Kiosk:
Landi:
Newland:
Pax:
Tianyu:
Valor:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | ПОС терминали |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 2600 mAh |
| Тип батерия | Li-Ion |
| Напрежение на батерията | 7,4 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 67 мм |
| Размери ширина | 38 мм |
| Размер дълбочина | 21 мм |
Здравейте,
Благодарим ви отново за покупката от Sunnysoft. Ще се радваме, ако ни посетите следващия път и ако препоръчате услугите на Sunnysoft на приятелите си.