| Надежден заместител на оригиналната батерия |
| Без мемори ефект издържа по-дълго |
| До 1200 цикъла на зареждане |
| 12 месеца гаранция за капацитета |
| Места за получаване | 4,99 € | 5. 6. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 5. 6. при Вас |
Батерия за бебефон Alecto Dvm-64, капацитет 700 mAh, Li-Pol, производител: Cameron Sino Technology
Това е пълноценен и качествен заместител
на оригиналната ви батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, държи на отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството тя дава на потребителите
гаранция за загуба на капацитет на тази
батерия от 12 месеца.
Характеристики
Инструкции
Можете да намерите ръководството за
потребителя на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Alecto:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Радиостанция |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 700 mAh |
| Тип батерия | Li-Pol |
| Напрежение на батерията | 3,7 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 51 мм |
| Размери ширина | 34 мм |
| Размер дълбочина | 4 мм |