| Дълга издръжливост 6800 mAh |
| Висококачествен заместител Cameron Sino |
| Без ефект на паметта |
| До 1200 цикъла на зареждане |
| Места за получаване | 4,99 € | 4. 6. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 4. 6. при Вас |
Батерия за тонколони JBL Flip 6, капацитет 6800 mAh, Li-Ion, производител: Cameron Sino Technology
Това е пълноценен и качествен заместител
на вашата оригинална батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, застава зад отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството, тя предоставя на потребителите
гаранция за загуба на капацитет на тази
батерия от 12 месеца.
Характеристики
Инструкция
Ръководството за потребителя ще намерите
на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Jbl:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Тонколони |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 6800 mAh |
| Тип батерия | Li-Ion |
| Напрежение на батерията | 3,7 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 72 мм |
| Размери ширина | 39 мм |
| Размер дълбочина | 21 мм |