| Удължава живота на вашия Alienware |
| Висококачествен заместител Cameron Sino |
| До 1200 цикъла на зареждане |
| 12 месеца гаранция за капацитета |
| По поръчка |
|---|
| Ние ще предоставим продуктите въз основа на поръчката. Ще бъдете информирани за доставката, след като получите поръчката, или ни пишете. |
Батерия за лаптопи Dell Alienware 13 R1/R2, капацитет 3100 mAh, Li-Ion, производител: Cameron Sino Technology
Това е пълноценен и качествен заместител
на вашата оригинална батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, държи на отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството, тя предоставя на потребителите
12-месечна гаранция за загуба на капацитет
на тази батерия.
Характеристики
Инструкции
Ръководството за потребителя можете да
намерите на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Dell:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Лаптопи |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 3100 mAh |
| Тип батерия | Li-Ion |
| Напрежение на батерията | 15,2 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 299 мм |
| Размери ширина | 92 мм |
| Размер дълбочина | 13 мм |