| Дълга издръжливост за повече полети |
| До 1200 цикъла на зареждане |
| Без мемори ефект върху производителността |
| 12 месеца гаранция за капацитета |
| Места за получаване | 4,99 € | 3. 6. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 3. 6. при Вас |
Батерия за дронове Yuneec Mantis G / Q, капацитет 3900 mAh, Li-Pol, производител: Cameron Sino Technology
Това е пълноценен и висококачествен
заместител на вашата оригинална батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, застава зад отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството, тя предоставя на потребителите
12 месеца гаранция за загуба на капацитет на
тази батерия.
Характеристики
Инструкции
Ръководството за потребителя можете да
намерите на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Yuneec:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Дронове |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 3900 mAh |
| Тип батерия | Li-Pol |
| Напрежение на батерията | 11,4 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 107 мм |
| Размери ширина | 50 мм |
| Размер дълбочина | 46 мм |