| Връща пълната мощност на мишката |
| Качество Cameron Sino, 12-месечна гаранция |
| Без мемори ефект, по-дълъг живот |
| До 1200 цикъла на зареждане |
| Места за получаване | 4,99 € | 5. 6. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 5. 6. при Вас |
Батерия за мишка RAZER NAGA PRO, BASILISK ULTIMATE, капацитет 650 mAh, Li-Pol, производител: Cameron Sino Technology
Това е пълноценен и висококачествен
заместител на вашата оригинална батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, стои зад отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството, тя предоставя на потребителите
12-месечна гаранция за загуба на капацитет
на тази батерия.
Характеристики
Инструкции
Можете да намерите ръководството за
потребителя на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Razer:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Клавиатури и мишки |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 650 mAh |
| Тип батерия | Li-Pol |
| Напрежение на батерията | 3,7 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 42 мм |
| Размери ширина | 20 мм |
| Размер дълбочина | 9 мм |