| Възстановява издръжливостта на вашия таблет |
| Качествен заместител Cameron Sino |
| Без ефект на паметта, издържа по-дълго |
| Гаранция за капацитета цели 12 месеца |
| Места за получаване | 4,99 € | 3. 6. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 3. 6. при Вас |
Батерия за таблет Alcatel 1T 7" OT-8068, капацитет 2450 mAh, Li-Pol, производител: Cameron Sino Technology
Това е пълноценен и качествен заместител
на вашата оригинална батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, държи на отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството, тя предоставя на потребителите
гаранция за загуба на капацитет на тази
батерия от 12 месеца.
Характеристики
Инструкции
Ръководството за потребителя можете да
намерите на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Alcatel:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Таблети |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 2450 mAh |
| Тип батерия | Li-Pol |
| Напрежение на батерията | 3,85 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 76 мм |
| Размери ширина | 70 мм |
| Размер дълбочина | 3 мм |