| До 1200 цикъла на зареждане |
| Без ефект на паметта |
| Защита срещу презареждане и обратна полярност |
| 12 месеца гаранция за капацитета |
| Места за получаване | 4,99 € | 5. 6. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 5. 6. при Вас |
Батерия за прахосмукачки Grundig High Performance Cyclone, Eureka NEC180 Pro, капацитет 2000 mAh, Li-Ion, производител: Cameron Sino Technology
Това е пълноценен и качествен заместител
на вашата оригинална батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, държи на отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството, тя дава на потребителите
гаранция за загуба на капацитет на тази
батерия от 12 месеца.
Характеристики
Инструкции
Ръководството за потребителя можете да
намерите на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Beko:
Eureka:
Grundig:
Keronic:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Прахосмукачки и прахосмукачки роботи |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 2000 mAh |
| Тип батерия | Li-Ion |
| Напрежение на батерията | 25,2 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 138 мм |
| Размери ширина | 70 мм |
| Размер дълбочина | 22 мм |
Много бърза доставка, добре опаковани, аз с удоволствие ще купя тук отново! Батерията е много добре изработена и пасва перфектно. Функцията е перфектна за първите цикли на зареждане Разбира се, все още предстои дългосрочен тест. Имам я само от няколко дни.
Добър ден,
още веднъж děkujeme za Váš nákup a recenzi. Budeme rádi, když nás navštívíte i příště a když služby Sunnysoftu doporučíte Vašim známým.