| Дълга издръжливост за вашето JBL |
| До 1200 цикъла на зареждане |
| Без мемори ефект |
| 12 месеца гаранция за капацитета |
| Места за получаване | 4,99 € | 3. 6. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 3. 6. при Вас |
Батерия за тонколони JBL Charge 5, капацитет 10000mAh, Li-Ion, производител Cameron Sino Technology
Това е пълноценен и висококачествен
заместител на вашата оригинална батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, държи на отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството, тя предоставя на потребителите
гаранция за загуба на капацитет на тази
батерия от 12 месеца.
Характеристики
Инструкция
Можете да намерите ръководството за
потребителя на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Jbl:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Тонколони |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 10000 mAh |
| Тип батерия | Li-Ion |
| Напрежение на батерията | 3,7 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 70 мм |
| Размери ширина | 39 мм |
| Размер дълбочина | 36 мм |
Имам въпрос дали батерията е съвместима с високоговорителя JBL Charge 4, по-специално с модела JBL Charge 4Q. Оригиналната батерия е с етикет SUN-INTE-156.
Благодаря.
не, производителят не го посочва като съвместим, JBL Charge 4Q изобщо не е в базата данни.