| Дълъг живот за игри |
| Без мемори ефект |
| До 1200 цикъла на зареждане |
| 12 месеца гаранция за капацитета |
| По поръчка |
|---|
| Ние ще предоставим продуктите въз основа на поръчката. Ще бъдете информирани за доставката, след като получите поръчката, или ни пишете. |
Батерия за конзола Microsoft Xbox X360, капацитет 1200 mAh, Ni-MH, производител: Cameron Sino Technology
Това е пълноценен и висококачествен
заместител на вашата оригинална батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, застава зад отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството, тя предоставя на потребителите
12-месечна гаранция за загуба на капацитет
на тази батерия.
Характеристики
Инструкция
Ръководството за потребителя можете да
намерите на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Microsoft:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Игрални конзоли |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 1200 mAh |
| Тип батерия | Ni-MH |
| Напрежение на батерията | 2,4 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 57 мм |
| Размери ширина | 36 мм |
| Размер дълбочина | 20 мм |