| Играйте по-дълго без прекъсвания |
| До 1200 цикъла на зареждане |
| Без мемори ефект |
| 12 месеца гаранция за капацитета |
Батерия за игрови конзоли Microsoft Xbox One / S / X / Elite Controller, капацитет 400 mAh, Ni-MH, производител: Cameron Sino Technology
Това е пълноценен и висококачествен
заместител на вашата оригинална батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, гарантира отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството, тя предоставя на потребителите
12-месечна гаранция за загуба на капацитет
на тази батерия.
Характеристики
Инструкции
Ръководството за потребителя можете да
намерите на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Microsoft:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Игрални конзоли |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 400 mAh |
| Тип батерия | Ni-MH |
| Напрежение на батерията | 2,4 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 56 мм |
| Размери ширина | 43 мм |
| Размер дълбочина | 21 мм |