| По-дълга издръжливост за вашето слушане |
| Качествен заместител Cameron Sino |
| Без ефект на паметта |
| До 1200 цикъла на зареждане |
| Места за получаване | 4,99 € | 5. 6. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 5. 6. при Вас |
Батерия за тонколона JBL Charge Essential 2, капацитет 10 000 mAh, Li-Ion, производител Cameron Sino Technology
Това е пълноценен и качествен заместител
на вашата оригинална батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, стои зад отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството, тя дава на потребителите
гаранция за загуба на капацитет на тази
батерия от 12 месеца.
Характеристики
Инструкции
Ръководството за потребителя можете да
намерите на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Jbl:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Тонколони |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 10000 mAh |
| Тип батерия | Li-Ion |
| Напрежение на батерията | 3,6 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 69 мм |
| Размери ширина | 38 мм |
| Размер дълбочина | 37 мм |