| Дълъг живот 8400 mAh |
| Качествена замяна Cameron Sino |
| До 1200 цикъла на зареждане |
| Без мемори ефект |
| Места за получаване | 4,99 € | 5. 6. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 5. 6. при Вас |
Батерия за таблет Xiaomi Mi Pad 4 Plus, капацитет 8400 mAh, Li-Pol, производител Cameron Sino Technology
Това е пълноценен и висококачествен
заместител на вашата оригинална батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, стои зад отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството, тя дава на потребителите
гаранция за загуба на капацитет на тази
батерия от 12 месеца.
Характеристики
Инструкции
Ръководството за потребителя можете да
намерите на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Xiaomi:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Таблети |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 8400 mAh |
| Тип батерия | Li-Pol |
| Напрежение на батерията | 3,8 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 166 мм |
| Размери ширина | 154 мм |
| Размер дълбочина | 3 мм |