| По-дълъг живот за Eee PC |
| Качествена замяна Cameron Sino |
| До 1200 цикъла на зареждане |
| 12 месеца гаранция на капацитета |
| Места за получаване | 4,99 € | 5. 6. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 5. 6. при Вас |
Батерия за лаптопи Asus Eee PC 701, Eee Pc 2g Linux, Eee Pc 4g Linux и други, капацитет 4400mAh, Li-Ion, производител Cameron Sino Technology
Това е пълноценен и качествен заместител
на вашата оригинална батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, стои зад отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството тя дава на потребителите
гаранция за загуба на капацитет на тази
батерия от 12 месеца.
Характеристики
Инструкции
Ръководството за потребителя можете да
намерите на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Asus:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Лаптопи |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 4400 mAh |
| Тип батерия | Li-Ion |
| Напрежение на батерията | 7,4 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 140 мм |
| Размери ширина | 40 мм |
| Размер дълбочина | 38 мм |