| До 1200 цикъла на зареждане |
| Без ефект на паметта |
| Защита от презареждане и обратна полярност |
| Гаранция на капацитета 12 месеца |
| Места за получаване | 4,99 € | 3. 6. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 3. 6. при Вас |
Батерия за прахосмукачка CleanMate RV500, капацитет 2600 mAh, Li-Ion, производител Cameron Sino Technology
Това е пълноценен и качествен заместител
на вашата оригинална батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, стои зад отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството, тя предоставя на потребителите
гаранция за загуба на капацитет на тази
батерия от 12 месеца.
Характеристики
Инструкции
Ръководството за употреба можете да
намерите на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Cleanmate:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Прахосмукачки и прахосмукачки роботи |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 2600 mAh |
| Тип батерия | Li-Ion |
| Напрежение на батерията | 14,4 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 132 мм |
| Размери ширина | 37 мм |
| Размер дълбочина | 21 мм |