| Връща издръжливостта на вашия Fitbit |
| До 1200 цикъла на зареждане |
| Без мемори ефект |
| 12 месеца гаранция за капацитета |
| По поръчка |
|---|
| Ние ще предоставим продуктите въз основа на поръчката. Ще бъдете информирани за доставката, след като получите поръчката, или ни пишете. |
Батерия за смарт часовник, Fitbit Charge 5, капацитет 65 mAh, Li-Ion, производител Cameron Sino Technology
Това е пълноценен и качествен заместител
на вашата оригинална батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, стои зад отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството тя дава на потребителите
гаранция срещу загуба на капацитет на тази
батерия от 12 месеца.
Характеристики
Инструкции
Ръководството за потребителя можете да
намерите на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Fitbit:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Смартфони |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 65 mAh |
| Тип батерия | Li-Pol |
| Напрежение на батерията | 3,87 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 18 мм |
| Размери ширина | 15 мм |
| Размер дълбочина | 3 мм |