| По-дълга игра без ограничения |
| Качествен заместител със сигурност |
| Без ефект на паметта при зареждане |
| До 1200 цикъла на зареждане |
| По поръчка |
|---|
| Ние ще предоставим продуктите въз основа на поръчката. Ще бъдете информирани за доставката, след като получите поръчката, или ни пишете. |
Батерия за игрови конзоли, Astro C40 Tr Wireless Controller, Gaming C40 Tr Wireless Control, капацитет 1000 mAh, Li-Ion, производител Cameron Sino Technology
Това е пълноценен и качествен заместител
на вашата оригинална батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, държи на отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качество, тя дава на потребителите гаранция
за загуба на капацитет на тази батерия от
12 месеца.
Характеристики
Инструкции
Ръководството за потребителя можете да
намерите на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Astro:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Игрални конзоли |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 1000 mAh |
| Тип батерия | Li-Pol |
| Напрежение на батерията | 3,7 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 48 мм |
| Размери ширина | 32 мм |
| Размер дълбочина | 6 мм |