| По-дълго снимане без притеснения |
| До 1200 цикъла на зареждане |
| Без ефект на паметта |
| Допълнителна едногодишна гаранция за капацитета |
| Места за получаване | 4,99 € | 3. 6. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 3. 6. при Вас |
Батерия за камери, Insta360 One X4, капацитет 2350 mAh, Li-Ion, производител Cameron Sino Technology
Това е пълноценен и висококачествен
заместител на вашата оригинална батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, гарантира отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството, тя предоставя на потребителите
12-месечна гаранция за загуба на капацитет
за тази батерия.
Характеристики
Инструкции
Ръководството за потребителя можете да
намерите на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Insta360:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Фотоапарати и камери |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 2350 mAh |
| Тип батерия | Li-Ion |
| Напрежение на батерията | 3,85 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 63 мм |
| Размери ширина | 43 мм |
| Размер дълбочина | 16 мм |