| Надежден заместител на оригиналната батерия |
| Живот до 1200 цикъла |
| Без ефект на паметта |
| 12 месеца гаранция за капацитета |
| Места за получаване | 4,99 € | 22. 6. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 22. 6. при Вас |
Батерия за камери, Samsung Gear 360, Sm-C200, капацитет 1300 mAh, Li-Ion, производител Cameron Sino Technology
Това е пълноценен и качествен заместител
на вашата оригинална батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, стои зад отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството, тя предоставя на потребителите
12 месеца гаранция за загуба на капацитет за
тази батерия.
Характеристики
Инструкции
Ръководството за потребителя можете да
намерите на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Samsung:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Мобилни телефони и смартфони |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 1300 mAh |
| Тип батерия | Li-Ion |
| Напрежение на батерията | 3,85 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 39 мм |
| Размери ширина | 34 мм |
| Размер дълбочина | 8 мм |