| Издържа дълго благодарение на 5000 mAh |
| До 1200 цикъла на зареждане |
| Без ефект на паметта при зареждане |
| Сигурност с 12-месечна гаранция за капацитета |
| Места за получаване | 4,99 € | 3. 6. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 3. 6. при Вас |
Батерия за мобилни телефони, Nokia G42 5g, капацитет 5000 mAh, Li-Ion, производител Cameron Sino Technology
Това е пълноценен и качествен заместител
на вашата оригинална батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, застава зад отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството, тя предоставя на потребителите
гаранция за загуба на капацитет на тази
батерия от 12 месеца.
Характеристики
Инструкции
Ръководството за потребителя можете да
намерите на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Nokia:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Мобилни телефони и смартфони |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 5000 mAh |
| Тип батерия | Li-Pol |
| Напрежение на батерията | 3,87 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 91 мм |
| Размери ширина | 63 мм |
| Размер дълбочина | 5 мм |