| По-дълго почистване без прекъсване |
| Качествен заместител Cameron Sino |
| До 1200 цикъла на зареждане |
| Без ефект на паметта |
| Места за получаване | 8,59 € | 4. 6. при Вас |
| Доставка до адрес | 6,59 € | 4. 6. при Вас |
Батерия за прахосмукачки, ETA 4228 Navaggio Profi, капацитет 5200 mAh, Li-Ion, производител: Cameron Sino Technology
Това е пълноценен и качествен заместител
на вашата оригинална батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, стои зад отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството, тя предоставя на потребителите
12-месечна гаранция за загуба на капацитет
на тази батерия.
Характеристики
Инструкции
Можете да намерите ръководството за
потребителя на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Eta:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Прахосмукачки и прахосмукачки роботи |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 5200 mAh |
| Тип батерия | Li-Ion |
| Напрежение на батерията | 14,4 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 170 мм |
| Размери ширина | 78 мм |
| Размер дълбочина | 44 мм |