| По-дълга издръжливост при почистване |
| Без ефект на паметта |
| До 1200 цикъла на зареждане |
| 12 месеца гаранция на капацитета |
| Места за получаване | 4,99 € | 11. 6. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 11. 6. при Вас |
Батерия за прахосмукачка, Bosch Move 20V, капацитет 3500 mAh, Li-Ion, производител: Cameron Sino Technology
Това е пълноценен и качествен заместител
на вашата оригинална батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, застава зад отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството, тя предоставя на потребителите
12-месечна гаранция за загуба на капацитет
за тази батерия.
Характеристики
Инструкции
Ръководството за потребителя ще намерите
на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Bosch:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Прахосмукачки и прахосмукачки роботи |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 3500 mAh |
| Тип батерия | Li-Ion |
| Напрежение на батерията | 18 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 94 мм |
| Размери ширина | 80 мм |
| Размер дълбочина | 57 мм |