| По-дълго време за почистване |
| Качествена замяна Cameron Sino |
| Без мемори ефект при зареждане |
| До 1200 цикъла на зареждане |
| Места за получаване | 8,59 € | 3. 6. при Вас |
| Доставка до адрес | 6,59 € | 3. 6. при Вас |
Батерия за вертикална прахосмукачка Sencor SVC 8621TI, капацитет 3000 mAh, Li-Ion, производител Cameron Sino
Това е пълноценен и качествен заместител
на вашата оригинална батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, държи на отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството, тя предоставя на потребителите
гаранция за загуба на капацитет на тази
батерия за период от 12 месеца.
Характеристики
Инструкции
Можете да намерите ръководството за
употреба на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Sencor:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Прахосмукачки и прахосмукачки роботи |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 3000 mAh |
| Тип батерия | Li-Ion |
| Напрежение на батерията | 22,2 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 117 мм |
| Размери ширина | 103 мм |
| Размер дълбочина | 74 мм |