| До 1200 цикъла на зареждане |
| Без мемори ефект |
| Защита срещу презареждане и обратна полярност |
| 12 месеца гаранция на капацитета |
| Места за получаване | 4,99 € | 3. 6. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 3. 6. при Вас |
Батерия за Asus B31N1902, капацитет 3550 mAh, Li-Pol, производител Cameron Sino
Това е пълноценен и качествен заместител
на вашата оригинална батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, стои зад отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството, тя предоставя на потребителите
12-месечна гаранция за загуба на капацитет
на тази батерия.
Характеристики
Инструкция
Ръководството за употреба можете да
намерите на тази
страница.
Параметри
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Лаптопи |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 3550 mAh |
| Тип батерия | Li-Pol |
| Напрежение на батерията | 11,52 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 271 мм |
| Размери ширина | 72 мм |
| Размер дълбочина | 6 мм |