| По-дълго заснемане без ограничения |
| До 1200 цикъла на зареждане |
| Без ефект на паметта |
| 12 месеца гаранция за капацитета |
| Места за получаване | 4,99 € | 11. 6. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 11. 6. при Вас |
Батерия за камера DJI Osmo Pocket 3, капацитет 5000 mAh, Li-Ion, производител Cameron Sino
Това е пълноценен и висококачествен
заместител на вашата оригинална батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, стои зад отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството, тя предоставя на потребителите
гаранция за загуба на капацитет на тази
батерия от 12 месеца.
Характеристики
Инструкции
Ръководството за потребителя можете да
намерите на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Dji:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Фотоапарати и камери |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 5000 mAh |
| Тип батерия | Li-Ion |
| Напрежение на батерията | 3,7 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 131 мм |
| Размери ширина | 34 мм |
| Размер дълбочина | 30 мм |