| По-дълга издръжливост при подстригване |
| Без ефект на паметта |
| До 1200 цикъла на зареждане |
| Сигурност с 12-месечна гаранция |
| Места за получаване | 4,99 € | 4. 6. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 4. 6. при Вас |
Батерия за ножици за подрязване, Black&Decker SSC1000, 2,2 Ah, 7,2 V, Ni-Mh, производител Cameron Sino
Това е пълноценен и качествен заместител
на вашата оригинална батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, застава зад отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството, тя предоставя на потребителите
гаранция за загуба на капацитет на тази
батерия от 12 месеца.
Характеристики
Инструкции
Ръководството за потребителя можете да
намерите на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Black&decker:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Косачки и градински устройства |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 2200 mAh |
| Тип батерия | Ni-MH |
| Напрежение на батерията | 7,2 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 61 мм |
| Размери ширина | 44 мм |
| Размер дълбочина | 36 мм |