| Дълга издръжливост 6000 mAh |
| Без мемори ефект |
| До 1200 цикъла на зареждане |
| 12 месеца гаранция за капацитета |
| Места за получаване | 4,99 € | 5. 6. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 5. 6. при Вас |
Батерия за охранителни камери, Reolink Argus 3 Pro, капацитет 6000 mAh, Li-Ion, производител Cameron Sino
Това е пълноценен и качествен заместител
на вашата оригинална батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, държи на отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството, тя дава на потребителите
гаранция за загуба на капацитет на тази
батерия от 12 месеца.
Характеристики
Инструкции
Ръководството за потребителя ще намерите
на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Reolink:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Системи за сигурност |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 6000 mAh |
| Тип батерия | Li-Ion |
| Напрежение на батерията | 3,7 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 89 мм |
| Размери ширина | 68 мм |
| Размер дълбочина | 56 мм |