| По-дълго време на работа за основно почистване |
| Качествен заместител с 12-месечна гаранция |
| Без мемори ефект при зареждане |
| До 1200 цикъла на зареждане |
| Места за получаване | 8,59 € | 4. 6. при Вас |
| Доставка до адрес | 6,59 € | 4. 6. при Вас |
Батерия за прахосмукачки Dyson V11 Absolute Pro, V11 Absolute Extra и други, капацитет 4200 mAh, производител: Cameron Sino Technology ,
Това е пълнофункционален,
висококачествен заместител на оригиналния
ви акумулатор.
Можете да зареждате батерията с оригиналното или съвместимото зарядно
устройство, предназначено за вашето
устройство.
Удължена гаранция срещу
загуба на капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, Cameron Sino,
стои зад отличното качество на своите
продукти. Като доказателство за качеството,
той предоставя на потребителите 12-месечна
гаранция за загуба на капацитет на тази
батерия.
Характеристики
Инструкции
Ръководството за употреба можете да
намерите на тази
страница.
Параметри
Съвместимост:
Dyson:
Батерията е еквивалентна на следните оригинални батерии

| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Прахосмукачки и прахосмукачки роботи |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 4200 mAh |
| Тип батерия | Li-Ion |
| Напрежение на батерията | 25,2 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 179 мм |
| Размери ширина | 99 мм |
| Размер дълбочина | 83 мм |