| По-дълга издръжливост за почистване |
| До 1200 цикъла на зареждане |
| Без ефект на паметта |
| 12 месеца гаранция на капацитета |
| По поръчка |
|---|
| Ние ще предоставим продуктите въз основа на поръчката. Ще бъдете информирани за доставката, след като получите поръчката, или ни пишете. |
Батерия за прахосмукачка, Dyson 360 Heurist Robot, RB02, капацитет 6000 mAh, Li-Ion, производител: Cameron Sino Technology
Това е пълнофункционален,
висококачествен заместител на оригиналния
ви акумулатор.
Можете да зареждате батерията с оригиналното или съвместимото зарядно
устройство, предназначено за вашето
устройство.
Удължена гаранция срещу
загуба на капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, Cameron Sino,
стои зад отличното качество на своите
продукти. Като доказателство за качеството,
той предоставя на потребителите 12-месечна
гаранция за загуба на капацитет на тази
батерия.
Характеристики
Инструкции
Ръководството за потребителя можете да
намерите на тази
страница.
Параметри
Съвместимост:
Dyson:
Батерията е еквивалентна на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Прахосмукачки и прахосмукачки роботи |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 6000 mAh |
| Тип батерия | Li-Ion |
| Напрежение на батерията | 14,8 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 77,1 мм |
| Размери ширина | 102,7 мм |
| Размер дълбочина | 69,2 мм |