| Надеждна издръжливост 3000 mAh |
| Качествена замяна на оригиналната батерия |
| До 1200 цикъла на зареждане |
| 12 месеца гаранция за капацитета |
| Места за получаване | 4,99 € | 24. 6. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 24. 6. при Вас |
Батерия за мобилни телефони, Neffos N1, капацитет 3000 mAh, Li-Pol, производител: Cameron Sino Technology
Това е пълнофункционален,
висококачествен заместител на оригиналния
ви акумулатор.
Можете да зареждате батерията с оригиналното или съвместимо зарядно
устройство, предназначено за вашето
устройство.
Удължена гаранция срещу
загуба на капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, Cameron Sino,
стои зад отличното качество на своите
продукти. Като доказателство за качеството,
той предоставя на потребителите 12-месечна
гаранция за загуба на капацитет на тази
батерия.
Характеристики
Инструкции
Ръководството за употреба можете да
намерите на тази
страница.
Параметри
Съвместимост:
Нефони:
Tp-Link:
Батерията е еквивалентна на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Мобилни телефони и смартфони |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 3000 mAh |
| Тип батерия | Li-Pol |
| Напрежение на батерията | 3,85 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 84 мм |
| Размери ширина | 64 мм |
| Размер дълбочина | 4 мм |