| Живот до 1200 цикъла |
| Без мемори ефект |
| Защита от презареждане и обратна полярност |
| 12 месеца гаранция за капацитета |
| По поръчка |
|---|
| Ние ще предоставим продуктите въз основа на поръчката. Ще бъдете информирани за доставката, след като получите поръчката, или ни пишете. |
Батерия за баркод скенер, Sunmi V2S, V2S Plus, капацитет 3500 mAh, Li-Ion, производител: Cameron Sino Technology
Това е пълнофункционален,
висококачествен заместител на оригиналния
ви акумулатор.
Можете да зареждате батерията с оригиналното или съвместимото зарядно
устройство, предназначено за вашето
устройство.
Удължена гаранция срещу
загуба на капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, Cameron Sino,
стои зад отличното качество на своите
продукти. Като доказателство за качеството,
той предоставя на потребителите 12-месечна
гаранция за загуба на капацитет на тази
батерия.
Характеристики
Инструкции
Ръководството за употреба можете да
намерите на тази
страница.
Параметри
Съвместимост:
Sunmi:
Батерията е еквивалентна на тези оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Четци за баркодове и апликатори за етикети |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 3500 mAh |
| Тип батерия | Li-Ion |
| Напрежение на батерията | 7,7 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 74 мм |
| Размери ширина | 64 мм |
| Размер дълбочина | 10 мм |