| Тиха прохлада дори при работа |
| Лесно USB-C захранване навсякъде |
| Три скорости според жегата |
| Компактен дизайн, който пести място |
| Места за получаване | 4,99 € | 4. 5. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 4. 5. при Вас |
Практичен настолен вентилатор, 3 скорости, захранване чрез USB-C, може да се захранва с адаптер за телефон, външна батерия или от USB на компютър, 5 перки
Преносимият настолен вентилатор с три скорости, тиха работа и възможност за
захранване от пауърбанк или USB порт на
компютър или лаптоп ще бъде чудесен спътник
в горещите дни не само у дома или по време на
работа в офиса.
Модерният настолен вентилатор с подобрен DC мотор генерира въздушен поток
със скорост до 4,6 м/с. Благодарение
на 5-те перки, вентилаторът
осигурява по-широк и балансиран
въздушен поток, също толкова приятен,
колкото полъх от планински поток.
Неговият стилен и компактен
дизайн гарантира, че вентилаторът е наистина компактен в сравнение с други видове. Така той може лесно да бъде
поставен на офис бюро или нощно шкафче в спалнята. За възможно най-лесно
позициониране на гърба на вентилатора е разположена сгъваема опора.
Предимството на опората е възможността за
регулиране на желания ъгъл на вентилатора.
Например така, че да не духа в лицето ви по
време на работа.
При използване на вентилатора ще оцените и неговите акустично проектирани системи за
въздушен поток, които значително намаляват
шума от мотора и вентилатора до 30 dB.
Вентилаторът предлага 3 степени на
скорост за охлаждане на тялото ви. С помощта на бутона за управление от предната
страна на вентилатора просто избирате
скоростта, с която да духа вентилаторът,
само с едно натискане.
Вентилаторът няма вградена
батерия и за работата му е необходимо да се захранва чрез USB-C – USB
кабел. Безспорно предимство е фактът,
че можете да го включите не само в мрежовия
адаптер на мобилен телефон или преносим
пауърбанк, но е възможно и да го включите
директно в USB порта на вашия компютър или
лаптоп.
Характеристики:
Спецификации:
| Тип аксесоар | |
| Тип | Работен плот |
|---|---|
| Захранване и батерия | |
| Източник на захранване | USB |
| Комуникация | |
| Тип конектор | USB-C |
| Конструкция, материал и цвят | |
| Мобилни приложения | Не |
| Цвят | черен |
| Въздушен поток (макс.) | 4 m/s |
| Ниво на шум (макс.) | 30 dB |
| Брой скорости | 3 |
| трептене | Не |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 148 мм |
| Размери ширина | 210 мм |
| Размер дълбочина | 35 мм |
| Други | |
| Изпълнение | 1 W |