| Точно измерване дори на следи от алкохол |
| Bluetooth връзка със смартфон |
| Професионален сензор в джоба |
| До 500 измервания без калибриране |
| Места за получаване | 4,99 € | 21. 5. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 21. 5. при Вас |
Професионален дрегер с прецизен сензор и лесно управление, брояч на измерванията и елиминиране на фалшиви аларми, компактни размери, възможност за калибриране
Основни характеристики:
Спецификации:
Дрегерът е калибриран
фабрично!
Устройството издържа без калибриране една
година или до 500 измервания! След
това препоръчваме да го калибрирате, за да
останат резултатите максимално точни.
Можете да поръчате калибриране на
дрегера тук.
Ако не извършите калибриране, дрегерът ще
продължи да функционира и ще има достатъчна
точност за обичайна употреба, съизмерима с другите често срещани устройства на пазара,
които не подлежат на повторно
калибриране.
Дрегерът BACtrack Mobile Pro не е сертифицирано измервателно устройство. Измерените стойности служат само за лична употреба и не могат да се използват за определяне на годността за упражняване на професия, напр. шофиране на превозно средство, работа с машини и др. Производителят, дистрибуторът или продавачът не носят отговорност за действията и постъпките на лица, консумирали алкохол. Използването на дрегера по никакъв начин не ги освобождава от отговорност за спазване на законите на съответната страна.
| Захранване и батерия | |
| Захранване на батерията | вграден акумулатор |
|---|---|
| Комуникация | |
| Свързване с телефона | Bluetooth |
| Конструкция, материал и цвят | |
| Сензор | електрохимичен |
| Обхват на измерване мин. | 0 ‰ |
| Обхват на измерване макс. | 4 ‰ |
| Сменяеми мундщуци | Да |
| Мерни единици | BAC |
| Функции на тестера за алкохол | осветен дисплей, мобилно приложение, история на измерването |
| Може да се калибрира | Да |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 45 мм |
| Размери ширина | 17 мм |
| Размер дълбочина | 16 мм |
| Тегло | 47 г |
|
DRK-211 |
Здравейте За съжаление батерията не е налична. Поздрави www.SUNNYSOFT.cz