| Прецизно измерване с професионален сензор |
| До 500 измервания без калибриране |
| Компактен дизайн, винаги под ръка |
| Нов продукт с пълна гаранция |
| Места за получаване | 4,99 € | 10. 4. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 10. 4. при Вас |
Професионален алкотестер с прецизен сензор, брояч на измерванията и елиминиране на фалшиви аларми, повредена опаковка
ПОВРЕДЕНА ОПАКОВКА
Стоката е нова, но с повредена опаковка.
Въпреки това продуктът е неразпечатан, в оригинално състояние и се доставя в пълна
окомплектовка с 24 месеца гаранция.
Професионален дрегер за алкохол от фирма BACtrack, модел Trace. Неговият тънък дизайн го прави отлично решение за измерване на нивата на алкохол, което е винаги под ръка.
Ключови характеристики:
Спецификации:
Дрегерът е фабрично
калибриран!
Уредът издържа без калибриране една година
или до 500 измервания! След това
препоръчваме да го калибрирате, за да бъдат
резултатите винаги максимално точни.
Можете да поръчате калибриране на
дрегера тук.
Ако не извършите калибриране, дрегерът ще
продължи да функционира и ще има достатъчна
точност за ежедневна употреба, сравнима с други стандартни уреди на пазара, които не
подлежат на многократно калибриране.
| Захранване и батерия | |
| Захранване на батерията | батерия АА |
|---|---|
| Комуникация | |
| Свързване с телефона | Не е възможно |
| Конструкция, материал и цвят | |
| Сензор | електрохимичен |
| Обхват на измерване мин. | 0 ‰ |
| Обхват на измерване макс. | 4 ‰ |
| Сменяеми мундщуци | Да |
| Мерни единици | BAC |
| Функции на тестера за алкохол | осветен дисплей |
| Може да се калибрира | Да |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 108 мм |
| Размери ширина | 48 мм |
| Размер дълбочина | 16 мм |
| Тегло | 84 г |