| Магнит и кука освобождават ръцете |
| Свети надеждно до 10 часа |
| Три режима за всяка ситуация |
| Зареждане чрез micro USB |
| Места за получаване | 4,99 € | 13. 4. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 13. 4. при Вас |
Мощност 3W, батерия 3000 mAh, напрежение 3,7 VDC, ъгъл на лъча 120°, CRI >80, 300lm, време за зареждане 2–3 ч., време на работа 5–10 ч., –20°C до 40°C, USB 2.0
Практично акумулаторно фенерче с възможност за закрепване на кука или магнит.
Фенерчето е оборудвано с COB LED диоди, които осигуряват ниска консумация на енергия при достатъчно осветление. Възможно е да се сменят режимите между висока мощност, по-ниска мощност и включване на точковия LED диод на предната страна.
Вградената батерия може да се зарежда с micro USB кабел.
Параметри:
Време на светене:
| Тип аксесоар | |
| Тип | Кола- мотоциклет, Работни светлини |
|---|---|
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 300 mAh |
| Работно време | 10 часа |
| Захранване | Акумулаторна |
| Комуникация | |
| Тип конектор | microUSB |
| Конструкция, материал и цвят | |
| Мобилни приложения | Не |
| Максимален светлинен поток | 300 lm |
| Повишена издръжливост | Не |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 147 мм |
| Размери ширина | 30 мм |
| Размер дълбочина | 50 мм |
| Други | |
| Брой режими на осветление | 2 |
| функция | Магнитна стойка, Разсеяна светлина |
Качествена батерия, удовлетворение Препоръчвам
Здравейте, радваме се, че сте доволни. Благодарим ви за покупката.
за съжаление производителят не предоставя тази информация.
С уважение
Chrudimský Karel
www.SUNNYSOFT.cz